על המיזם

היי! חשוב לנו לעצור ולספר לכם משהו... אנחנו אוהבים את אפריקה, וכל המיזם שנקרא "מזונגו"-קהילת תרמילאי אפריקה בישראל, מגיע משם.

יש בו הרבה מעבר להטבות, ערבי ההרצאות והגרלות הצלילה שאנחנו מקיימים, ואפילו הרבה מעבר ל-מקום בשביל תרמילאים ישראלים לשתף את הידע והחוויות שלהן/שלהם מהיבשת.

המיזם כולו נועד לגשר בין התרבויות הרבות ביבשת אפריקה לבין זו שלנו התרמילאים הישראלים. ללמד ולהרחיב אופקים עם המון ערך מוסף על היבשת, להציע דרכים חדשות להסתכל על תופעות שקורות לנו במהלך טיול התרמילאים שלנו, כמו לדוגמא- התנדבויות, תיירות מקיימת, והשפעתנו על היבשת תוך כדי הטיול.

הרבה פעמים שואלים אותנו "למה אתם עושים את זה?"- המיזם שמנגיש את אפריקה מעט יותר לתרמילאים ישראלים- "עלול ליצור מצב של "שביל החומוס" ביבשת." ומה שרצינו שתדעו הוא שהמצפן המוסרי הזה- של להכיר את היבשת על כל רבדיה התרבותיים, של לתמוך באוכלוסיות המקומיות ולהכווין לתרמילאות נכונה- עומד לפנינו בכל מאמר שנכתוב, בכל תוכן שנשתף, ובכל המלצה שניתן, ושבשבילו בעצם אנחנו עובדים על "מזונגו"

מכאן נובע #מוסףערךמוסף , ומכאן נובעים עוד המון דברים טובים שאנחנו עובדים עליהם בשבילכם באתר ובקהילה.

במיזם חברתי כמו במיזם חברתי, גם אתם נכנסים לתמונה- יש כאן המון דעות, ועוד הרבה יותר חוויות מעניינות מהטיול ביבשת. תכתבו לנו עליהן, מאמרים, פסקאות, על התנדבויות שעשיתם ואתם חושבים שכדאי להכווין אליהן את האנשים או להיפך, מאמרים כלליים- על תרבות ביבשת, על פירות ביבשת, על בירות ביבשת, על טיפוסי הרים באפריקה, על מדינה ספציפית, על עיר או אטרקציה- על כל דבר שבא לכם לשתף !
קחו חלק גם במילוי מפות הטיפים של הקהילה,
ככה נבנה יחד מאגר של כוונות טובות לגבי התרמילאות ביבשת אפריקה.
אם צריך משהו, אנחנו כאן. פשוט... תפנו אלינו, Gal Zanir ,Ziv Oriol ותכתבו.

ולסיכום נספר שמאחורי כל הדברים שתראו באתר ובקהילה, כל העבודה הקשה, עומדים לא רק שני תרמילאים שכמונו, המאוהבים ביבשת-
אלא עוד תרמילאים רבים אחרים, שתמכו, שכתבו, וממשיך לעשות כן כל הזמן.

תודה.

אז, תעזרו לזה לקרות?
‫#‏מזונגו‬- קהילת תרמילאי אפריקה בישראל ‫
#‏אתםנותניםערךמוסף‬
‫#‏אפריקה‬

מזונגו מוזונגו
תרמילאים מטיילים